Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Пророчески сън на приятелка ме спасява?

Пророчески сън на приятелка ме спасява?

  • 03.07.18 01:58#1МопсаМопсаНовакРегистрация: 03.07.18Град: АприловоОтговори: -Пророчески сън на приятелка ме спасява?Здравейте, търся помощ. От около 2-3 дена насам ми предстоят важни промени в живота. Случи се следното нещо, предстой ми супер важно решение. А то е следното-дали да напусна работата си и досегашния ми живот и да замина в чижбина с един мой дългогодишен приятел, който ми направи толкова перфектна оферта, за работа в чужбина, толкова перфектна, че чак нереална. Муслих Аз какво решение да взема, когато Една моя свръхесензитивна приятелка, която не съм виждала от години, но с която винаги сме били в прекрасни отношения случайно ми писа следното : Как си слънчице, добре ли си....сънувах те и за това питам дали всичко е наред?
    А аз на свой ред и отговорих, че всичко е прекрасно и я попитагюх какво е сънувала, защото аз самата съм имала няколко доста силни пророчески сънища, който са ми помогнали. Обясних и че съм пред дилема и може би тя трябва да ми прати знак, за това кан да пистъпя с живота си. А тя отново ми отговоти леко зловещо...
    Ако го приемеш за знак, не прави нищо.! На свой ред Аз продължих да настоявам поне да ми загатне какво точно е сънувала с мен.
    Днес ми беше отговорила следното нещо:
    -Отново те сънувах миличка, щом съня се повтаря е знак...
    Беше с много изцапани ръце, объркана и уплашена
    Плачеше и ме питаше какво ще правиш от тук нататък, внимавай някой се възползва от теб и накрая ти ще си виновната за чужди действия. Пази се
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.07.18 01:15#2shefashefaНовакРегистрация: 11.07.18Град: -Отговори: 1от: Пророчески сън на приятелка ме спасява?Аз бих те посъветвал, много, ама много добре да си помислиш колко добре познаваш приятеля ти.. Има ги всякакви и не знаеш кой какво ти мисли.. С тази нереална оферта, не знам, но може да е нещо незаконно цялото това нещо, или да те принуди, в най-лошия случай, да проституираш, до което дано не се стига.. Много добре разучи как стоят нещата, какво, що. Пожелавам ти късмет и да направиш правилния избор!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest