Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Предсказание: Преди Рим и Виена да са паднали

Предсказание: Преди Рим и Виена да са паднали

  • 14.04.18 11:30#1СимонаСимонаНовакРегистрация: 04.05.17Град: СофияОтговори: 1Предсказание: Преди Рим и Виена да са падналиЗдравейте!

    Бих искала да споделя един доста интересен сън, който сънувах преди близо три години и още не мога да разбера.

    В сънят си бях с един непознат за мен човек и бяхме някъде навън само двамата. Беше ми доста приятно да бъда в неговата компания, както и на на него му беше приятно. След като вечеряхме и отидохме да се преоблечем и съответно да си починем малко, чух един глас да ми казва: "Ти притежаваш силата да промениш света, но не и преди Рим и Виена да са паднали".

    Стреснах се от този глас,който не спираше да го повтаря и да кънти в стаята, но това, което най-много ме стресна беше,че тези думи се появиха по кожата на мъжа с мен като дамга.

    Събудих се изключително изплашена от всичко, което се случи в този сън. Ще съм много благодарна ако някой успее да ми помогне с тълкуването на този сън.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.04.18 03:17#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Предсказание: Преди Рим и Виена да са падналиТи си Избраната!ОтговорОтговор с цитат
  • 20.04.18 11:56#3СимонаСимонаНовакРегистрация: 04.05.17Град: СофияОтговори: 1от: Предсказание: Преди Рим и Виена да са падналиИзбрана за какво обаче?ОтговорОтговор с цитат
  • 19.05.18 12:02#4Nikola PetrovNikola PetrovНовакРегистрация: 19.05.18Град: -Отговори: 1от: Предсказание: Преди Рим и Виена да са падналиda izmiesh chiniiteОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest