Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах тази нощ, че ме пробаждат с нож, но раните не кървят

Сънувах тази нощ, че ме пробаждат с нож, но раните не кървят

  • 12.02.18 07:07#1MimMimНовакРегистрация: 17.04.13Град: ПловдивОтговори: 14Сънувах тази нощ, че ме пробаждат с нож, но раните не кървятЗдравейте, пак сънувах тази нощ! Бях на работа в Швеция, грижех се за брат и сестра, ама те някъде на 30 години! Живеехме в малка каравана, но много уютна. Братът ме наръга с нож, но раните ми не кървяха. Каза ми, че не му харесва това, че не съм спирала да говоря по телефона с майка ми. Веднага дойдоха приятели и роднини на брата и сестрата. Както и едта моя приятелка, която живее във Финландия. Аз им казах, че не мога да остана при тях, защото ако остана пак с брата насаме ни що не ми гарантира, че брата пак няма да ме наръга с нож и този път да уцели вена кава и да умра! И така! Мерси предварително!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.02.18 05:19#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Сънувах тази нощ, че ме пробаждат с нож, но раните не кървятСънят ти явно има много общо с работата ти. Не знам каква е тя точно, но смятам, че е време да си намериш нещо по-сериозно.ОтговорОтговор с цитат
  • 14.02.18 05:20#3Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Сънувах тази нощ, че ме пробаждат с нож, но раните не кървятИ вместо да се вглеждаш толкова много в сънищата си, да започнеш да живееш РЕАЛНИЯТ живот.ОтговорОтговор с цитат
  • 21.02.18 10:14#4MimMimНовакРегистрация: 17.04.13Град: ПловдивОтговори: 14от: Сънувах тази нощ, че ме пробаждат с нож, но раните не кървятРаботата ми си е съвсем сериозна! Грижа се за възрастни хора в Германия!ОтговорОтговор с цитат
  • 21.02.18 10:15#5MimMimНовакРегистрация: 17.04.13Град: ПловдивОтговори: 14от: Сънувах тази нощ, че ме пробаждат с нож, но раните не кървятЖивея в напълно реалният живот! Но в последно време имам усещане, че ще се озова на неправилното мясно в неправилно време и ще стана жертва на насилие. Много гадно усещане е!ОтговорОтговор с цитат
  • 06.09.18 10:02#6Beautiful Insanity 009Beautiful Insanity 009НовакРегистрация: 30.09.17Град: -Отговори: 19от: Сънувах тази нощ, че ме пробаждат с нож, но раните не кървятplami_am :И вместо да се вглеждаш толкова много в сънищата си, да започнеш да живееш РЕАЛНИЯТ живот.
    Тъпанар, спри да наричаш хората глупави заради сънищата им! Той Е В РЕЬЛНИЯТ ЖИВОТ, просто пита за помощ тук, защото сайта е затова!
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest