Sanovnik.bg»Форум»Лично Творчество»Вампира, моят най-добър приятел Част 4 (Книгата)

Вампира, моят най-добър приятел Част 4 (Книгата)

  • 02.12.17 12:00#1NadqNadqНовакРегистрация: 24.10.17Град: СофияОтговори: 1Вампира, моят най-добър приятел Част 4 (Книгата)Вече беше утро, след страхотната нощ бях заредена с енергия. Итън не беше до мен сутринта, но както и да е, слязох долу и намерих бележка „ Ще дойда в 10ч". Погледнах часовника и видях, че е вече 11ч. -Х закъсняваш. Направих си закуска. Всичко беше нормално, но по едно време бях започнала да се притеснявам. Телефонът ми извибрира. „Стана ли? " „Да, но къде си? На бележката пишеше, че ще се доидеш в 11ч, а сега е почти 12ч. " „Бележка? Не съм ти оставял бележка? ! " „Но как така? " „Ема ела бързо на мястото където бяхме вчера, веднага! " „Тръгвам! " Оправих се веднага, излязох, но имах чубството че някои ме следеше. На една улица от мястото, един от зъбатите се появи. Не знаех какво да правя. -Значи ти, си Ема? -Да, а кой си ти? -Стар приятел на Итън. -Готов ли си за бой? -Да, а ти готова ли си? Кимнах, настървено, но тогава не знаех какво да правя. Той тръгна към мен, а аз от страх замахнах с ръка и го повалих. Това беше първата ми магия, бях развълнувана и едновременно уплашена. -Ема. -Итън. -Какво стана? -А-аз май напрвих първата си магия. -Не знам какво да кажа освен браво. -Хей за фчера, ти взе ли зъб на вампир. -Да. -Еми хайде да го направим. -Ема, аз не ти казах, че няма да дойда с теб, забранено е за вампири. -Защо не ми каза по рано, как да намеря книгата? -Тя е голяма, червена и на нея пише „Чародеят". -Аха, хаиде да започваме. Направих ме всичко като по план. Порталът се отвори. -Ема готова ли си? -Да. -Ема. -Да. -Обичам те. -И аз. -Ще бъда тук и ще те чакам. Дадохме си последна прегрътка, преди да вяза в порталът.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest