Sanovnik.bg»Форум»Лично Творчество»Вампира, моят най-добър приятел - Част 3 (Любовта)

Вампира, моят най-добър приятел - Част 3 (Любовта)

  • 28.11.17 12:00#1NadqNadqНовакРегистрация: 24.10.17Град: СофияОтговори: 1Вампира, моят най-добър приятел - Част 3 (Любовта)Вече беше 6ч сутринта, Итън още скърбеше за Елена. Качих се горе, замислих се, всичко е толкова объркано, аз чародейка. Точно тогава Итън влезна в стаята, хвана ръката ми и ме заведе някъде. -Итън къде ме водиш? -Ще видиш, само замълчи. Най-накрая стигнахме до едно място, то беше стара изоставена къща. -Какво правим тук.

    -Това е тренировачна база, тук ще тренираш магическите си умения. -Аха, но с какво да започнем. -Първо трябва да вземем книгата. -Книга! ? Но каква книга? -Книгата на чародеят, тя е най-силната книга за чародейте. -Къде е тя? -Преди това трябва да съберем едни неща. -Неща? Но, какви неща? -Отровни цветя, поне три, перо от гарван и един зъб от вампир. -Добре, но от къде ще намерим зъб от вампир. -Знам къде. Но, трябва да доидеш с мен. -Да естествено.

    Тръгнахме, това място не беше много далече, но трябваш да се крием много добре. Но, самоче един ни набеляза, тогава започна битка. Битката беше много съсредоточена, дълга и оспорвана. Един от забатите ме хвана, погледна кам Итан и каза. -Сега Итън избираи, или нас, или тя. Той впи зъбй в мен, аз паднах на земята, кръвта ми се смрази. -Ема! Итън знаеше какво да прави, но аз го прекъснах и казах. . . -Недей! -Ема, няма друг избор. -Недей!

    Тогава Итън изсмука отровата навън. . .
    -Итън а-аз ъх. . . -Ема, всичко е наред. Тогава аз припаднах. Събудих се на леглото си, Итън държеше ръката ми. -Ема, ти се събуди, най-сетне. -Ти си чакал тук, колко време бях в безсъзнанйе? -Цял ден. -Аха, и-искам да стана. -Недей! Моля те. -Итън. -Да. -Благодаря ти. -Защо? -Че, си до мен и ми помагаш. -Ема, трябва да ти кажа нещо. -Итън кажи ми. -Ема, аз-аз те обичам.

    -Аз също, но ти си вампир, а аз чародейка. -Сега няма значение, аз те обичам. -Аз също. Започнах ме да се целуваме. Обичам го и знам, че той мен също.И дори да съм чародейка,а той вампир нйкога няма дпра да го обичам. Вече ще пускам историйте всеки ден или през 2 дни ,защото те са много и мисля ,че така ще е по добре.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest