Sanovnik.bg»Форум»Поверия и Суеверия»Моля за съвет, гардеробът пука всяка нощ

Моля за съвет, гардеробът пука всяка нощ

  • 18.11.17 03:09#1Потребител#201593Потребител#201593НовакРегистрация: 18.11.17Град: -Отговори: -Моля за съвет, гардеробът пука всяка нощЗдравейте, моля някой за съвет относно моята история!Всяка вечер ,като си легна и след няколко минути започва пукане на гардероба в спалнята!Искам да поясна,че гардеробите са два но само единият пропуква и то толкова силно че се стряскам!

    Това с пукането става независимо по кое време вечер си лягам но само вечер,случвало се е да легна след обяд но тогава нищо не пука! Всяка вечер след лягане пропука 2/3 пъти и така ,ако някой знае нещо да помага!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.11.17 11:29#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Моля за съвет, гардеробът пука всяка нощИмаш си домашно духче Моят съвет е да прочетеш в сайта начините да го прогониш - има интересни съветиОтговорОтговор с цитат
  • 01.12.17 11:38#3Dimitrova5Dimitrova5НовакРегистрация: 28.11.17Град: ПетърчОтговори: 1от: Моля за съвет, гардеробът пука всяка нощЗдравей! Просто иди до църквата вземи си светена вода и тамян.
    Първо запали тамяна и мини по всички стаи в къщата, на всякаде мини със тамяна а после напръскай навсякъде с светена вода няма от какво дасе боиш и на мен мисе е случвало, но аз съм в тази сфера... направи това и ще се успокоят нещата
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.12.18 02:30#4Потребител#222670Потребител#222670НовакРегистрация: 08.12.18Град: -Отговори: 6от: Моля за съвет, гардеробът пука всяка нощПривет Цветелина,

    До преди няколко години мой познат имаше същите опасения като вас. Ходи до една баба в Нова Зеландия и тя му препоръча чай от пишки и кърканде по 3 пъти на ден. Надявам се и на Вас да помогне!

    Поздрави,
    Киро
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest