Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Разтълкувайте ми този сън!

Разтълкувайте ми този сън!

  • 11.09.17 01:50#1Мариана ШумановаМариана ШумановаНовакРегистрация: 20.10.11Град: КаварнаОтговори: 3Разтълкувайте ми този сън!Сънувах, че чистим ресторанта където работя, но всъщност изглеждаше като испанска къща с хубав двор и басейн. Имаше много коли,тръгващи и пристигащи. Работниците си забравиха джиесемите и аз ги прибрах в една чанта и ги зарових в пясъка.

    На двора имаше диван и от двете му страни лампи на които плата на абажура беше скъсан от вятър.Шефа ни изпрати с колежката да чистим една стая,но се скарахме с нея и като дръпнах дръжката на вратата остана е ръката ми,а стаята беше полутъмно и много добре подредена и красива.

    Джиесемите ги върнах на работниците,но един си оставих за мен.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.17 04:51#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Разтълкувайте ми този сън!Изключително интересен сън. Аз лично нямам обяснение какво символизира, но ако сънуваш отново нещо подобно, може да споделиш. Може пък да има продължение. ОтговорОтговор с цитат
  • 22.09.17 01:47#3Мариана ШумановаМариана ШумановаНовакРегистрация: 20.10.11Град: КаварнаОтговори: 3от: Разтълкувайте ми този сън!Рядко сънувам,но винаги сънищата ми са такива ОтговорОтговор с цитат
  • 01.10.17 11:43#4ЛилиЛилиНовакРегистрация: 25.05.17Град: БотевградОтговори: 1от: Разтълкувайте ми този сън!Може подсъзнанието да се опитва да ти каже нещо.ОтговорОтговор с цитат
  • 02.10.17 07:16#5Мариана ШумановаМариана ШумановаНовакРегистрация: 20.10.11Град: КаварнаОтговори: 3от: Разтълкувайте ми този сън!Със сигурност е така ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest