Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах изгубен куфар

Сънувах изгубен куфар

  • 15.07.17 10:03#1MimMimНовакРегистрация: 17.04.13Град: ПловдивОтговори: 14Сънувах изгубен куфарЗдравейте! Сънувах следният сън - аз през нощта заедно с малка тълпа непознати, всички до един с куфари и облечени в якета, и аз включително. Нощта беше ясна и не студена, но не и топла. Чакаме рейс, рейс не идва! Чакаме такси и такси не идва! Една част от нас отива да чака на другата спирка, но вместо да ходи до там, минава пред една врата, поставена по следата на първата спирка и хоп...отива директно на втората. АЗ на другата спирка не отивам! Но...По едно време аз си изгубвам куфара и започвам да го търся. Искам, не искам отивам на другата спирка да го търся. И там не го намирам! Но за сметка на това една от жените с куфар като мен е проснала бебешки дрехи...много модерни и в необичайни за бебе цветове-наситено синьо, наситено зелено и комбинацията между двете. Други цветове на дрехите нямаше! И после се събудих! Ако някой може да ми помогне да си разгадая съня...моля да ми помогне! Благодаря предварително!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.07.17 09:09#2MimMimНовакРегистрация: 17.04.13Град: ПловдивОтговори: 14от: Сънувах изгубен куфарИ? Има ли някой, който може да ми помогне? Аз знам, че имам пророчески сънища, които винаги ме предупреждават за нещо, дали добро или лошо....този път не мога да го разгадая...куфар има, но изгубен куфар или търсене на куфар не намирам! И нощта, и тълпата не мога да ги свържа заедно...Адмиите нещо да знаят по въпроса...те също могат да тълкуват....сигурна съм в това... ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest