Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Подаряване на мартеница от бивш любим?

Подаряване на мартеница от бивш любим?

  • 01.05.17 01:58#1sunshinesunshineНовакРегистрация: 22.05.13Град: КърджалиОтговори: 7Подаряване на мартеница от бивш любим?Тази нощ сънувах близък човек, с когото имах 5-годишна връзка да ми дава мартеница, просто ми я подаде опакована, не ми я е закичвал и си отиде. Направи ми впечатление, че когато се приближаваше към мен изглеждаше добронамерен и усмихнат.

    Странното е, че първо не е март месец и Баба Марта отмина отдавна, а другото доста странно е, че периодично се появява в сънищата ми, винаги е някъде наоколо и се появява сякаш в страни, когато сънувам нещо друго, често ме приближава, а аз се опитвам да избягам от него, т.е. тръгвам в друга посока и продължавам да сънувам основния си сън.

    Бих искала да попитам, защо ми подаде точно мартеница, беше доста голяма, фабрично опакована.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.08.17 04:09#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Подаряване на мартеница от бивш любим?Мартеницата - Ще сгрешиш, ще постъпиш нетактично. Бившето гадже - проблеми назряват в настоящата ти връзка.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest