Sanovnik.bg»Форум»Език на тялото»Линиите на ръката ми са по-различни

Линиите на ръката ми са по-различни

  • 14.05.11 04:58#1tcvetitytcvetityНовакРегистрация: 14.05.11Град: -Отговори: -Линиите на ръката ми са по-различниЕдна от линиите на ръката ми е по-различна от на всеки човек, който срещна. Обикновенно човек има две линии (тези по средата на ръката, най-големите), а аз имам само една голяма, която пресича ръката ми.
    Какво означава това?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.05.11 01:24#2veniveniНовакРегистрация: 15.05.11Град: -Отговори: 1от: Линиите на ръката ми са по-различниИ аз имам само на дясната ръка една линия, която минава през средата на ръката. Не знам какво означава. Един път някой ми каза, че се казва линия на славата, но до сега при мен няма покритие.
    Ще се радвам, ако някой знае нещо, нека го напише. Благодаря предварително.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.05.11 01:12#3AdminAdminАдминистраторРегистрация: 04.10.08Град: -Отговори: 10от: Линиите на ръката ми са по-различниЗдравейте, това е линията на главата.

    Линията на разума, наричана още линията на главата, е една от най-големите линии на ръката и изразява умствения капацитет на човека. ps:

    Когато е много дълга и права, линията отразава личност с изключителна интелектуална мощ и егоистичен характер.

    Повече за линиите на ръцете можете да видите в раздел: [url=http://sanovnik.bg/Хиромантия]Хиромантия или [url=http://sanovnik.bg/n4-3536-Хиромантия:_Значение_на_линията_на_разума]линията на разума.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.07.11 11:41#4GabityyGabityyНовакРегистрация: 22.07.11Град: -Отговори: 1от: Линиите на ръката ми са по-различниЗдравейте. Искам да попитам какво значи, когато линията на съдбата има разклонение към линията на живота.ОтговорОтговор с цитат
  • 17.04.12 10:40#5xNirvanAxxNirvanAxНовакРегистрация: 11.04.12Град: СофияОтговори: 24от: Линиите на ръката ми са по-различниНа мен линията на живота ми е само 2 сантиметра.. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest