Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Само за хора с дарби

Само за хора с дарби

  • 10.03.17 12:00#1beutybeutyНовакРегистрация: 01.01.11Град: -Отговори: 9Само за хора с дарбиЗдравейте,
    Пиша в този сайт, защото знам че се чете и от хора с дарби.
    Имам нужда от някой който може да ми гледа и да ми каже малко повече за т. нар. дежа вю и това защо ми се случва?
    Благодаря предварително и моля тъпите коментари си ги запазете за себе си
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.03.17 09:22#2SmilenaSmilenaНовакРегистрация: 04.06.15Град: ПловдивОтговори: 3от: Само за хора с дарбиСънувала си всичко това просто ,но е случайност . Започни да медитераш .ОтговорОтговор с цитат
  • 15.03.17 06:13#3beutybeutyНовакРегистрация: 01.01.11Град: -Отговори: 9от: Само за хора с дарбине не съм го сънувала то се случва в будно състояние....ОтговорОтговор с цитат
  • 29.03.17 11:06#4БарниБарниНовакРегистрация: 19.03.12Град: ВарнаОтговори: 102от: Само за хора с дарбиДежа Вю е предполагаема виждане в бъдещето или частично какво ще ти се случи.
    На мен често ми се случва да сънувам нещо и да го забравя,но в момента в който предстои да ми се случи знам на 100% какво трябва да стане.От мен зависи вече дали ще го направя по сън или не.Разбира се не всички сънища са 100% точни,но поне на 40% винаги ми се случва,това което сънувам.

    Друга теория е че целият ти живот вече си го преживяла и това са спомени от минал живот.

    Възможна 3та теория според мен е че твоето Бъдещо аз праща сигнали на твоето минало аз и те достигат до теб.
    Но по скоро е 1вото.

    Не слушай коментарите защото го сънуваш,затова имаш Дежа Вю...Учените нямат отговор на въпроса защо сънуваме :Д така,че развивай,колкото теории искаш.Истината така или иначе не се знае.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest