Sanovnik.bg»Форум»Съновник»С брат ми сънуваме еднакви сънища

С брат ми сънуваме еднакви сънища

  • 18.02.17 05:10#1AsiAsiНовакРегистрация: 18.02.17Град: БургасОтговори: 3С брат ми сънуваме еднакви сънищаБях на около 6 години, а сега съм на 26 и скоро разбрах, че брат ми когато е бил и той на същата възраст като мен ( на 6) е сънувал същите сънища всяка вечер в продължение на дълго време. Сънищата са много странни и страшни, трудно обясними...когато се събудим и искаме да си спомним всичко , но вече не можем да се сетим какво точно е било,остава само един много голям страх и се молим никога да се повтори

    Сънуваме, че сме в тясно пространство постепенно става по тясно не можем да дишаме и резки движения нещо, което се движи напред назад тъмно е ,има крещящи гласове като ехо е също стават силни и по - слаби на моменти и незнам сега като четете това може би нищо не разбирате но наистина е трудно да обясним с думи ако на някого се е чувствал така и е сънувал такива сънища подобни нека да сподели и заедно да се опитаме да разберем какво означават...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.02.17 05:58#2Антония Р.Антония Р.ДжедайРегистрация: Град: -Отговори: 8от: С брат ми сънуваме еднакви сънищаИма ли някакво драматично събитие, някаква плашещи събития около вас, когато сте били на 6 години. Какво се е променило, когато сте били на тази възраст?ОтговорОтговор с цитат
  • 22.02.17 10:09#3AsiAsiНовакРегистрация: 18.02.17Град: БургасОтговори: 3от: С брат ми сънуваме еднакви сънищаНе нищо не се е случило,променило... пък и ние имаме 10 години разлика за това още по интересно как така и двамата сме сънували докато сме били на 6ОтговорОтговор с цитат
  • 24.02.17 06:10#4Антония Р.Антония Р.ДжедайРегистрация: Град: -Отговори: 8от: С брат ми сънуваме еднакви сънищаСънят го разбирам като знак, че сте се чувствали притиснати от нещо, без право на глас. Не мога да разбера обаче какво го е провокирало?ОтговорОтговор с цитат
  • 27.02.17 06:17#5AsiAsiНовакРегистрация: 18.02.17Град: БургасОтговори: 3от: С брат ми сънуваме еднакви сънищаВикове,крясъци на много хора... понякога , но само аз гласа на майка ми която крещи моето име, а това според вас какво означава?ОтговорОтговор с цитат
  • 09.03.17 05:40#6AsiAsiНовакРегистрация: 18.02.17Град: БургасОтговори: 3от: С брат ми сънуваме еднакви сънищаНе мога да повярвам днес разбирам ,че едно друго момче също е сънувал същия сън... пак като е бил на 6-7ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest