Sanovnik.bg»Форум»Изповеди»Мисля че съм влюбен в най-добрия ми приятел

Мисля че съм влюбен в най-добрия ми приятел

  • 01.12.16 10:39#1БогомилБогомилНовакРегистрация: 01.12.16Град: СофияОтговори: -Мисля че съм влюбен в най-добрия ми приятелЗдравейте,

    Ще започна с това кой съм.Казвам се Богомил, на 14 съм, тази година се преместих в София от една затънтено грядче Ботевград само за да уча в училището по приложноти искуства Св.Лука. Искам да поискам съвет за нещо: това лято на лагер се запознах с няколко страхотни хора един от тях Лъчо, той има същият характер като моят просто от първият ден станахме ндп.

    След като лагера свърши разбрах че техните го държът изкъсо и до края на лятото не се бяхме виждали, докато един петък се връщах към Ботевград и се видяхме на спирката. От тогава след като усетих че щом го видях се зарадвах като никога и от тогава знам че съм влюбен в него. Аз не съм гей тъй като не изпитвам нищо друго към момчета и не ги заглеждам и винаги съм и още харесвам момичета. Искам да попитам какво да правя и как да си здържам усмивките и погледите който несъзнателно правя. Моля ви за съвет защото вече се отчаях съвсем.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.12.16 05:17#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Мисля че съм влюбен в най-добрия ми приятелТи го обичаш като приятел. Няма защо да се преструваш на такъв, какъвто си. Това е едно силно приятелство, нищо повече.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest