Sanovnik.bg»Форум»Лично Творчество»Понякога и мечтите се сбъдват

Понякога и мечтите се сбъдват

  • 25.10.16 12:00#1АниАниНовакРегистрация: 09.03.15Град: КубратОтговори: -Понякога и мечтите се сбъдватТой. Дори не можете да си представите колко много го обичам. Кара ме с самото си присъствие да се усмихвам дори и в най-тежките ми дни. Как да ви го опиша на външен вид изглежда студен, безсърдечен, но всъщност истината е какво се крие вътре. Понякога когато ме погледне право в очите имам чувството че ще се удавя в неговите. Толкова сини и дълбоки, губех се в тях. А за усмивката му просто не мога да я опиша. Като слънце след дъждовен ден. Толкова чиста и ослепителна. Обичам да съм в прегръдките му, докато съм в тях времето за мен е спряло. Милите думи които ми изрича всеки ден, усмивките с които ме осипва, целувките му, самото му присъствие ето това ме прави щастлива всеки ден. Не искам подаръци не съм материален човек. Той ми беше мечтания подарък. Истинското щастие което търсех толкова време най-накрая го открих в него. Той е сбъднатата мечта.
    ~В~
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.11.16 05:43#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Понякога и мечтите се сбъдватЕми браво на вас, че сте се намерили. Запазете това, което имате, колкото се може по-дълго.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest