Sanovnik.bg»Форум»Изповеди»Уж напираше да се запознаем, а накрая не ми проговори

Уж напираше да се запознаем, а накрая не ми проговори

  • 16.09.16 10:09#1Zlatomira AnastasovaZlatomira AnastasovaНовакРегистрация: 23.05.16Град: ЯмболОтговори: 2Уж напираше да се запознаем, а накрая не ми проговориЗдравейте драги читатели! Имам нужда от съвет, разбира се както всяка девойка попаднала в капана на любовта. Не се притеснявайте все още съм на фаза харесване. Така, историята почва от там където пастрока ми работи като отговорник на тютюнева фирма. И неговият шеф има син, който е на 30 години и необвързан (аз съм на 20). И как се е случило този мъж да ме харесва без да се е срещал с мен? Като е разглеждал мои снимки в рамка, които седят на бюрото на пастрока ми. А как разбрах, че ме харесва- ами като сам признал на пастрока ми, когато минавал с колата си покрай нашият квартал е видял момиче, което приличало на мен и отбил с колата и звънял по телефона на пастрока ми, за да го пита дали съм аз- тей като аз съм студентка и се прибирам само през лятото и празниците.

    Обаче, пастрока ми не си е вдигал телефона, и той най-вече му е знънял както споменах, за да се убеди че съм аз, за да може да слезне от колата и да дойде при мен за да се запознаем. И аз когато разбрах това реших наколко пъти да отида в тази фирма хем да помагам, и хем да го срещна. Обаче мина време никакъв го нямаше и точно на рождения ми ден аз отидох там отново за да почерпя работниците, както и шефовете. И точно на този ден той дойде, и тогава пастрока ми го извика за да го почерпя, а той беше стъписан защото не е очаквал да ме види там. И гадното беше че той през целия ден нито една дума не обели пред мен нито ме доближаваше.

    Това ме обърка, очаквах че той ще има желанието да се запознаем, а то какво стана. Затова се обръщам към Вас, за са ми кажете защо така се е държал отдръпнато, като е имал огромното желание да се запознае с мен...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.09.16 04:23#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Уж напираше да се запознаем, а накрая не ми проговориАми не се ли досещаш - не те е харесал на живо. А на теб каква ти е работата да се буташ там - някой си те харесал някъде си и ти веднага тичаш да му се предлагаш.ОтговорОтговор с цитат
  • 17.09.16 04:24#3miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 97от: Уж напираше да се запознаем, а накрая не ми проговориАми той няма какво да ти каже - толкова време е искал да се запознаете, че си е глътнал езика от притеснение. Мисля, че скоро ще се окопити и ако наистина има нещо към теб, ще направи първата крачка.ОтговорОтговор с цитат
  • 17.09.16 07:36#4Zlatomira AnastasovaZlatomira AnastasovaНовакРегистрация: 23.05.16Град: ЯмболОтговори: 2от: Уж напираше да се запознаем, а накрая не ми проговориМоже, но аз мисля че на външен вид не изглеждам толкова зле, имам си самочувствието че съм чаровна а не мега красавицата. Но всеки си има свои критерии за външна красота. И не е това което си мислиш, това че ми е станало любопитно за този човек че е проявил някакъв интерес и се е опитал да се срещне с мен на случаен принцип, не доказва че аз съм готова да се хвърля на вратът му аз даже на срещата нито отивах при него да го заговарям а очаквах той да предприеме крачка.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest