Sanovnik.bg»Форум»НЛО и извънземни»Имам много въпроси за Рептилни хора

Имам много въпроси за Рептилни хора

  • 29.08.16 12:00#1MariaMariaНовакРегистрация: 02.06.14Град: Бели брегОтговори: 2Имам много въпроси за Рептилни хораИзвинявам се, че пускам още една тема но в момента се интересувам от едни същества наричат се рептили Еленко Ангелов много често говори за тях! Искам да помоля всеки който знае нещо за тях да ми напише като коментар говорят като нас, изглеждат като нас но не са съвсем човеци. Имам много въпроси както и други хора надявам се имам няколко въпроса на които търся отговор.

    Имат ли душа?
    Всички ли рептили са зли?
    И кой е създателят им?

    Но все пак който му е интересна темата нека напише нещо което знае, благодаря.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.09.16 05:31#2БарниБарниНовакРегистрация: 19.03.12Град: ВарнаОтговори: 102от: Имам много въпроси за Рептилни хораАми,то темата е голяма сама по себе си и не може да се каже по 1 - 2 нещица.
    Пратих ти на л.с. съобщение и линк към видео в ютуб.
    Ако имаш въпроси,пиши пак на л.с.,във форума не ми излиза,ако има отговор.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.11.16 05:09#3Потребител#179148Потребител#179148НовакРегистрация: 02.11.16Град: СофияОтговори: 1от: Имам много въпроси за Рептилни хора+ ааааОтговорОтговор с цитат
  • 15.10.19 09:34#4Виктория ПетроваВиктория ПетроваНовакРегистрация: 15.10.19Град: СофияОтговори: 1от: Имам много въпроси за Рептилни хораЗдравейте, Реших да се включа в темата, като човек лично пострадал от тези същества. Тук видях че някои задавт въпрос дали има рептилии и дали са зли. Направих си труда да прочета доста неща през последните две години. Причината вече я казах. Аз съм лично потърпевша от това. Рептилиите са тъмната флотилия на космоса но те които са творение на Анунаки са господари на земята от хилядолетия. Чевечеството е създадено от Анунаките преди хиляди години посредством генетични експерименти. Първите хора Адам и Ева описани в Библията са били тяхно творение. Змията в Едемската градина не не нищо друго освен рептил. Именно тя изкушава Ева да откъсне плода забранен или познанието. Но нямам за цел да разказвам Библията а по темата за рептилиите. Тези същества са създали всички земни религии, християнство, мюсулманство, католицизъм и т.н. Те са създатели не само на религията но и на науката. Всички светци на които се кланяме в църквите са това рептилии. Те са поробили човечеството от векове. Но не само рептилиите са извънземнте на всички кралски династи на президенти на елита на света на аристокрацията. Тези хора хибриди или чисти рептилии каквито са кралското семейство заемта ключови позиции на високи нива. Рептилиите са реални и хора които притежават отрицателен резус фактор кърв са техни потомци или хибрид между човек и рептил. Споделям това защото аз в продлъжение на 15 години бях в контакт с една жена, която е била контактьор с тези рептилии. За жалост аз се отдръпнах много рязко от нея и тези същества ми отмъстиха по ужасен начин. Разболяха ме. Рептилиите са на почти всички ключови места на властта и политиката. Те са лишени от емоциия и много властно заемта ключови позиции.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.08.22 09:50#5Потребител#318658Потребител#318658НовакРегистрация: 24.08.22Град: ВарнаОтговори: 23от: Имам много въпроси за Рептилни хораХА-ХА-ХА Вики, това по коя програма го даваха ?ОтговорОтговор с цитат
  • 24.08.22 01:00#6Потребител#318658Потребител#318658НовакРегистрация: 24.08.22Град: ВарнаОтговори: 23от: Имам много въпроси за Рептилни хораЗдравей, мога да ти разкажа много за тях, но ми пиши на лично, че тука не ми излиза известие като някой ми пише.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest