Sanovnik.bg»Форум»Ясновидство и Предсказания»Имам дарба - виждам неща за тях като на картина

Имам дарба - виждам неща за тях като на картина

  • 16.08.16 01:24#1Gloria NikolovaGloria NikolovaНовакРегистрация: 16.08.16Град: ПловдивОтговори: -Имам дарба - виждам неща за тях като на картинаЗдравейте! Преди години случайно започнах да виждам събития, които не са се случили, в последствие се случваха. В разговори с различни хора, виждах неща за тях като на картина, казвах им какво ще се случи, без да осъзнавам, че това не е просто предположение.

    С времето картините ставаха все по ясни. Приятели се обръщаха към мен за помощ и всичко, което им казвах се случваше. Не са ми необходими карти, сфери, и т.н, просто ми задават въпрос и пред мен се нарежда картина. Какво е това, не знам! Има ли някой с подобна дарба? И как мога да я развия?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.08.16 03:57#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Имам дарба - виждам неща за тях като на картинаПърво прочети книгите и заръките на баба Слава и баба Ванга - със сигурност ще ти е от полза.ОтговорОтговор с цитат
  • 12.07.17 04:25#3MysticMysticНовакРегистрация: 12.07.17Град: -Отговори: 3от: Имам дарба - виждам неща за тях като на картинаКАК МОГА, ДА СЕ СВЪРЖА С ТЕБ?ОтговорОтговор с цитат
  • 14.07.17 08:43#4Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Имам дарба - виждам неща за тях като на картинаМомичето е написало e-mail на мястото на името си все пак има и опция за лични съобщения в сайтаОтговорОтговор с цитат
  • 23.09.17 05:15#5SadbaSadbaНовакРегистрация: 18.09.17Град: ПловдивОтговори: 5от: Имам дарба - виждам неща за тях като на картинаnejno_sazdanie_@abv.bg :Здравейте! Преди години случайно започнах да виждам събития, които не са се случили, в последствие се случваха. В разговори с различни хора, виждах неща за тях като на [картина], казвах им какво ще се случи, без да осъзнавам, че това не е просто предположение.

    С времето картините ставаха все по ясни. Приятели се обръщаха към мен за помощ и всичко, което им казвах се случваше. Не са ми необходими карти, сфери, и т.н, просто ми задават въпрос и пред мен се нарежда картина. Какво е това, не знам! Има ли някой с подобна дарба? И как мога да я развия?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.09.17 05:16#6SadbaSadbaНовакРегистрация: 18.09.17Град: ПловдивОтговори: 5от: Имам дарба - виждам неща за тях като на картинаЗдравей те, може ли да ми кажете как ще са развият нещата при мен в любовен план?
    Благодаря
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.12.18 02:31#7Потребител#222670Потребител#222670НовакРегистрация: 08.12.18Град: -Отговори: 6от: Имам дарба - виждам неща за тях като на картинаКажи ми дали Димитрина ще ми пусне на бала?ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest