Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах самолети, които се забиват в сградите

Сънувах самолети, които се забиват в сградите

  • 14.08.16 04:11#1Потребител#162907Потребител#162907НовакРегистрация: 14.11.15Град: -Отговори: 7Сънувах самолети, които се забиват в сградитеАз и сестра ми се намираме в един луксозен апартамент. Седнахме на дивана и си пийваме уиски. Викам на сестра ми да погледне към прозорца и да види каква хубава гледка. Като си гледаме и едни самолети започнаха да забиват в сградите.

    Ние като пияни започваме да се кефим как ще ни дават по телевизията. И като започна да един самолет да забие в съседната ни сграда и ние се уплашихме. След това един самолет заби в нашата сграда и останахме без покрив. И викам на сестра ми, че ще умра и още не съм се изменила на майка ми. Тя ми казва, че ние сме герой и никой няма да умира. Какво мислите за съня ми?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.08.16 03:56#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Сънувах самолети, които се забиват в сградитеВреме е да се сдобриш с майка си. Щом това е първата мисъл, която ти е минала през главата, значи това е мисията пред теб.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest