Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах извънземно и мъртвата си баба

Сънувах извънземно и мъртвата си баба

  • 05.08.16 10:45#1Потребител#175133Потребител#175133НовакРегистрация: 05.08.16Град: -Отговори: -Сънувах извънземно и мъртвата си бабаДобър ден на всички, на преди месец почина баба ми.Тя бе обичана от много хора и затова муката беше голяма за всички.Налойи ми се да сготвя риба и точно преди да почине ние с нея готвихме риба и тя ме наставляваше имах чуството че е около мен а маика ми която е минала докато сум транйирал рибата е имала сущото чуство като мен че тя е до мен и всеки момент ще ме извика.

    Сущия ден дядо ми се разболя и с баща ми отидоха в болница в плевен кудето бе лекувана баба ми от рак.Там баща ми сущо е имал чуство че тя е там....

    таа сега по темата онази вечер се сетих за нея и колко ми липсва аз се моля всяка нощ но тази нощ молбата ми беше да я видя в суня си за да не я забравя... получи се донякуде в суня си видях някакво йивотни или извунземно което лейи на легло и диша бавно все едно умира.В суня изобщо не се сетих че това мойе да е баба ми но като го усмислих ми се стори че това е тя. мойе да има врузка с това че маика ми спомена че тя преди да умре е било все едно това не е я а някакво извунземно е вязло в койата и тя се видоизмени доста.... от 60 на мисля че около 30-35 килограма за малко повече от месец незнам какво значи това.извинявам се за правописните грешки но е писана с кирилизатор защото на лаптопа ми няма кирилица
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.08.16 03:52#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Сънувах извънземно и мъртвата си бабаАз не разбрах абсолютно нищо от историята, нито какъв е въпросът!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest