Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах, че починалата ми баба има да връща много пари

Сънувах, че починалата ми баба има да връща много пари

  • 01.08.16 10:32#1Потребител#162907Потребител#162907НовакРегистрация: 14.11.15Град: -Отговори: 7Сънувах, че починалата ми баба има да връща много париСънувах починалата ми баба, тоест на татко майка му. Отивам към нейния апартамент, качвам се по стълбите и чукам на вратата. Тя ми отваря и ми казва, че е много болна. И от коридора отиваме в нейната стая. Тя леко легна на леглото и започна да ми се усмихва. Срещу нейното леглото има една маса и видях една бележка. В нея пишеше, че има да дава 4 000 лева. Аз се шокирах! Викам какво е това бабо и защо не си искала помощ от нас, но нали знаеш, че тате ще ти ги даде веднага. И тя ми казва, че не иска да притеснява баща ми и никога да иска пари от него. Какво означава според вас този сън?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.08.16 04:38#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Сънувах, че починалата ми баба има да връща много париПочиналите бдят над теб. Когато някой ти иска пари на сън, означава, че някой ще ти връща стар и дори - забравен заем. : ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest