Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Второто ѝ дете ще бъде търговия??

Второто ѝ дете ще бъде търговия??

  • 24.07.16 05:03#1Потребител#162907Потребител#162907НовакРегистрация: 14.11.15Град: -Отговори: 7Второто ѝ дете ще бъде търговия??Сънувах как сестра ми седим на един диван в стаята на прабаба. Майка ми и вуйчо спорят за бъдещето. Тя му дава съвет, а той все нещо мрънкаше. След това жената на вуйчо пристига и той тича да я посрещане пред входа и те се прегръщат, целуват се. Жената на вуйчо седна да се събува ботушите и ни казва, ч на таборетката второто й дете ще бъде търговия. Ние сме в шок и мама взе да обеснява на вуйчо, че това не е възможно. Как да го тълкувам този сън?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.07.16 04:18#2Потребител#162907Потребител#162907НовакРегистрация: 14.11.15Град: -Отговори: 7от: Второто ѝ дете ще бъде търговия??Имам грешка!

    "Сънувах как сестра ми седим на един диван в стаята на прабаба. Майка ми и вуйчо спорят за бъдещето. Тя му дава съвет, а той все нещо мрънкаше. След това жената на вуйчо пристига и той тича да я посрещане пред входа и те се прегръщат, целуват се. Жената на вуйчо седна да се събува ботушите на таборетката и ни казва , че второто й дете ще бъде търговия. Ние сме в шок и мама взе да обеснява на вуйчо, че това не е възможно. Как да го тълкувам този сън?"
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest