Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Труден за обяснение сън. Помогнете ми!

Труден за обяснение сън. Помогнете ми!

  • 19.07.16 05:03#1Tsvetkova96Tsvetkova96НовакРегистрация: 19.07.16Град: СофияОтговори: -Труден за обяснение сън. Помогнете ми!Сънувах, че съм на гости в къщата на баба ми, но беше реален сън, баба спеше в спалнята, а аз и двамата ми братовчеди заедно с брат ми бяхме в кухнята, която беше много висока, до вратата (от горе) имаше ролки тоалетна хартия, за да ги свалим ползвах вила, но ми се видя ниско и опитах с ръка да ги хвана, при което от това на което бяха закачени се появи паяк, в нещо като наилон, аз се разпищях и отворих вратата на спалнята, чух, че ми се смеят и излязох и ако до тук ви се вижда странно не знам как ще опишете последното, излязох и от същото място от което излезе паяка се показа някакво много странно чудовище (това дори във филм не съм го виждала, че да си го спомня, не знам как мозъка ми го е родил) което тръгна към мен, започнах да пищя и опитах да затворя врата на спалнията, но то я буташе, братовчедите и брат ми продължаваха да се смеят, а аз не успях да удържа вратата, не мога да опиша точната форма на това което видях, но беше тъмно кафяво, застана срещу мен, а аз спрях да пищя като 10 годишна, загледах го, то не ме нападна и понеже беше супер реално, реших да го пипна сложих си ръцете на него и беше реално, събудих се цялата в под и ръката ми все още тръни..

    Какво трябва да значи това и изобщо означава ли нещо??
    п.с. на 20 съм и кошмари не съм сънувала от 5-6 годишна...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.07.16 02:36#2miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 97от: Труден за обяснение сън. Помогнете ми!Аз тълкувам съня ти така - в скоро време някакво събитие ще ти даде възможност да изпиташ приятелите си, като някой ще те разочароват за винаги, а други ще ти докажат верността си.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest