Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Знам, че сънувам

Знам, че сънувам

  • 22.06.16 07:33#1Александър СтойчевАлександър СтойчевНовакРегистрация: 22.06.16Град: ПловдивОтговори: -Знам, че сънувамЗдравейте,
    Искам да попитам дали някой може да разтълкува сънят ми. Ето го и него:
    Сънувах че се разхождам са по алеята до училището ми и там се срещнах с мой приятели. Влязохме в салона който беше пълен с деца. Там беше и едно момиче от класа ми с което излизах преди. Заговорихме се, аз се доближи до нея но тя се отдръпна. След време пак я видях в съня си и тя ми каза че може да се получи. Доближи се тя до мен и се целунахме по устата. В този момент изпитах много страни чувства и знаех че сънувам, но не исках да се събудя. И така... Благодаря ви за вниманието!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.06.16 05:06#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Знам, че сънувамАми доста хора сънуват осъзнато. И на всички от време на време ни се е искало някой сън да не свършва никога...Не мога да ти кажа обаче дали ще се сбъдне. При мен са се случвали и двете неща - сънища, които никога не са се случвали, колкото и да искам и такива, които при добро желание се сбъдват.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest