Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Моята работа е, да се докосна до пътя, а твоята е да го извървиш!

Моята работа е, да се докосна до пътя, а твоята е да го извървиш!

  • 13.06.16 06:32#1Потребител#172162Потребител#172162НовакРегистрация: 13.06.16Град: -Отговори: -Моята работа е, да се докосна до пътя, а твоята е да го извървиш!Здравейте. Моля Ви някой да ми разтълкува следният сън....Сънувах,че е зима и няма ток по улиците. Само там където аз стоях до едно магазинче беше светло. Някой ми каза,че трябва да тръгна и да посрещна някаква жена по улицата.Тръгнах по улицата. Беше тъмно.Тогова срещу мен видях жената. Висока,слаба,руса с мъжка прическа.Пред нея припкаше едно малко,черно кученце.Аз и казах здрасти,трябваше да те посрещна?! А тя ми отговори "Нямаш работа тука.Надолу е много тъмно.Връщай се".Обърнах се и тръгнах към магазинчето,от което бях тръгнала.Виждах го от далече как свети.Жената вървеше след мен.След като ме придружи до магазинчето ми каза следното..."Моята работа е, да се докосна до пътя, а твоята е да го извървиш"....След, което се събудих.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.06.16 05:25#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Моята работа е, да се докосна до пътя, а твоята е да го извървиш!Има някой таен човек, който бди над теб. Характера на жената би трябвало да кореспондира на твоя. Ще получих неочаквана помощ в труден за теб момент. За теб винаги ще има светлина, дори в най-непрогледния мрак.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest