Sanovnik.bg»Форум»Изповеди»Приятелят ми не спира да сънува този странен сън!

Приятелят ми не спира да сънува този странен сън!

  • 23.05.16 09:06#1Zlatomira AnastasovaZlatomira AnastasovaНовакРегистрация: 23.05.16Град: ЯмболОтговори: 2Приятелят ми не спира да сънува този странен сън!Здравейте, случаят е, че приятелят ми от скоро не спира да сънува един и същи сън, който за него е "кошмар". Разказа ми за съня си, става свидетел на някаква сватба, вижда че от къщата пред която чакат гостите на сватбата излиза булката с младоженеца. И ми каза че булката съм била аз и даже съм била бременна, описа ме как съм изглеждала, но за съжаление не се виждало лицето на младоженеца.

    И приятелят ми разправяше, че докато ни е гледал го стегнало сърцето от болка и мъка, защото той има намерение да се женим (даже съм сгодена в момента за него). И както ни е наблюдавал, нашите погледи са се срещнали и аз съм го погледнала злобно и съм му се изсмяла. Ще ми кажете ли какво означава този сън и защо го сънува всяка вечер, защото се притеснявам, че не може да спи спокойно и все разплакан се събужда.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.05.16 03:49#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Приятелят ми не спира да сънува този странен сън!Това говори за опасност в работата,която го грози. Няма общо с вашите отношения.ОтговорОтговор с цитат
  • 28.05.16 09:05#3Zlatomira AnastasovaZlatomira AnastasovaНовакРегистрация: 23.05.16Град: ЯмболОтговори: 2от: Приятелят ми не спира да сънува този странен сън!Благодаря за отговора ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest