Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Редяха се на опашка за Гери-Никол

Редяха се на опашка за Гери-Никол

  • 08.05.16 07:19#1Потребител#170310Потребител#170310НовакРегистрация: 08.05.16Град: -Отговори: -Редяха се на опашка за Гери-НиколЗдравейте, сигурно ще си помислите, че се шегувам, но не е така. Сънувах как в коридора на моето училище всички ученици, учители и какви ли не други хора са се наредили на опашка, за да целунат Гери-Никол, която си стоеше най-отпред на опашката и им раздаваше целувки,Накрая аз също я целунах.Това как би трябвало да се тълкува?(Наистина не е шега, напълно реален сън е, въпросът ми е сериозен).
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.05.16 04:00#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Редяха се на опашка за Гери-НиколЕ, как искаш да се тълкува, харесваш Гери-Никол какво друго може да има. Всяко дете иска да вижда идола си. Няма да си станете гаджета, ако това питаш ОтговорОтговор с цитат
  • 19.05.16 02:38#3БарниБарниНовакРегистрация: 19.03.12Град: ВарнаОтговори: 102от: Редяха се на опашка за Гери-НиколАко ми кажеш защо избра Бетелгейзе и с какво е свързано ще те поздравя ))ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest