Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сън със летене

Сън със летене

  • 04.05.16 12:00#1ViktorViktorНовакРегистрация: 01.11.14Град: ПерникОтговори: -Сън със летенеЗдравейте на всички. Снощи сънувах един уникален сън в който аз имах крила а пред мен хората, които мразя в реалния живот. . както и да е. . . те искаха да ми навредят но тъкмо в това време аз докато стоях на една скала заваля дъжд и имаше светкавици и точно в този момент преди да ме стигнат аз полетях докато си тананиках песента, , Вода'' на Елица и Стунджи те адски много се изплашиха и ме гледаха отдолу а аз им казах:

    Кой е глупакът сега? ха ха . Те не посмяха и дума да кажат, но въпреки това те се опитваха да ме уцелят с камъни но не успяваха а, накрая със един замах на едната ръка заваля още по силно и те докато тичаха след мен се подхлъзнаха и паднаха в пропаста
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.05.16 12:44#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Сън със летенеЛетенето насън означава свобода на духа, т.е. - започващ нов живот. Най-после се чувствате достатъчно силен/на да се справиш с проблемите и зложелателите.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest