Sanovnik.bg»Форум»Поверия и Суеверия»Ако станеш с левия крак?

Ако станеш с левия крак?

  • 03.05.16 01:15#1ThomasThomasНовакРегистрация: 03.05.16Град: СамоковОтговори: -Ако станеш с левия крак?Здравейте! Реших да пиша по-тази тема защото вчера съм опитал точно това! Преди да стана от леглото сутринта не знам как ми дойде но ума преди да стана се сетих за това суеверие че ако станеш с левият крак деня ти ще бъде лош, и си Казах аз пък ще стана с левият крак да видя дали деня ми ще мине лош, даже съм се задържал на него, и знаете ли деня ми мина така както никога до сега през целият ден бях толкова Радостен е пълен с енергия, всичко беше страхотно отидох на Фитнес Без да се притеснявам защото преди това винаги във фитнеса бях притеснен но вчера, бях толкова спокоен инструкторката дойде при мен за първи път да ми покаже къде греша и до си поговори с мен, а аз бях много весел и не обръщах внимание на мнението на околните, защо?

    Защото всичко ста във УМА на човека зависи как приемаш нещата в какво вярваш не знам дали сте чели за "СИЛАТА НА МИСЪЛТА" ще обмисля дали да пусна и тема за силата на мисълта защото каквото човек мисли това става в Реалност,мислите ни са Вибрации но др..път ща пиша по-подробно! Така че искам да ви поясня "Мислете за това което искате (позитивно) а не обратното
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest