Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Този сън остана запечатан в съзнанието ми,ако някой може да ми каже какво означава

Този сън остана запечатан в съзнанието ми,ако някой може да ми каже какво означава

  • 23.04.16 10:49#1Потребител#169450Потребител#169450НовакРегистрация: 23.04.16Град: -Отговори: -Този сън остана запечатан в съзнанието ми,ако някой може да ми каже какво означаваСтоя изправен в моята стая,като че ли бях тръгнал на някъде,стъпил със десният крак напред и две змии (не много големи) допълзяха към мен,омотаха се около десният ми крак и ме погледнаха право във очите... не бях уплашен,а като че ли се опитваха да ми кажат нещо. ПО принцип не помня сънища,но този се отличаваше. Ако някой има на идея,моля да сподели мнение.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.04.16 04:20#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Този сън остана запечатан в съзнанието ми,ако някой може да ми каже какво означаваЗмиите са на пари, не се притеснявай, добър знак е. Логично е да не се уплашиш. Хората се радват, само като ги видят, а при теб направо са те полазили - голям успех ще те споходи!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest