Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах гаджето на "най-добрата" си приятелка

Сънувах гаджето на "най-добрата" си приятелка

  • 13.04.16 10:41#1Потребител#168967Потребител#168967НовакРегистрация: 13.04.16Град: -Отговори: -Сънувах гаджето на "най-добрата" си приятелкаЗдравейте! Снощи сънувах сън, който не мога да си обясня. Сънувах, че съм с гаджето на момиче, с което уж доскоро бяхме най-добри приятелки, но се скарахме именно заради това момче(защото тя забрави за мен покрай него). Сънувах че сме заедно и аз тръгвам да го целувам и си държахме ръцете, но той не изглеждаше, че чувства същото, което аз чувствах към него в съня. Това момче ми е като брат и го обичам, но не като гадже и никога не съм мислила за него по този начин. Не мога да си обясня значението на съня и моля някой да ми го разтълкува. Благодаря предварително!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.04.16 05:21#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Сънувах гаджето на "най-добрата" си приятелкаНяма нищо странно. Ти просто си проектирала причините за скарването с приятелката си в съня си. Според мен това означава, че трябва да поговорите с нея и да изясните ситуацията. Успех!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest