Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах баба Ванга

Сънувах баба Ванга

  • 10.04.16 03:33#1JessyJessyНовакРегистрация: 28.09.12Град: ПловдивОтговори: 5Сънувах баба ВангаЗдравейте,
    Ще Ви разкажа, какво сънувах миналата нощ.
    С майка ми и баща ми бяхме при баба Ванга. Тя първо я попита за брат ми. Баба Ванга каза, че той е добре там, да не го мисли. Майка пак я попита с недоверие и тя и отговори, че добре си живее, да не се притеснява. Само за разяснение, брат ми е в чужбина от две години и не сме го виждали, но се чуваме по телефона и виждаме на снимки.
    След това баба Ванга ме погледна, погледна ме в очите, а после главата над лявото ми око. Аз си зададох въпроса, дали вижда тумора в главата ми. Пак да разясня, аз нямам тумор.

    После баба Ванга каза на майка, купи една вафла и ела. Майка се обърна към нея и я попита, пак ли да идваме. Тя каза довечера в девет часа ще донесеш една вафла, защото пиленцето с което е била дъщеря ти, иска да си я отнесе.

    След това в момент на пробуждане сякаш държах пиле с окървавено телце, но не си спомням. И май щях да го нося и него на Баба Ванга. Спомням си че имаше духове около нас и можех да си направя зрението така, че да ги виждам. Тези духове се ядосваха, когато татко почна да се дразни за нещо. Почваха да хлопат прозорци, врати, шкафове...

    Много странен сън. Някой има ли предположение, как да го тълкувам?
    Благодаря!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.04.16 03:54#2miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 97от: Сънувах баба ВангаМисля, че е добре да си направиш рутинни изследвания. Нищо сериозни, все пак никога не съм смятала, че един сън може да ти предскаже цялостното здравословно състояние, но понякога подобни сънища ни насочват към правилната посока. Имам някакви съмнения, че пиленцето може да е енгел, който е искал да те отнесе с него. Духовете може да са ядосани, защото не са успели да вземат духа ти, защото баба Ванга те е спасила.ОтговорОтговор с цитат
  • 14.04.16 12:25#3JessyJessyНовакРегистрация: 28.09.12Град: ПловдивОтговори: 5от: Сънувах баба ВангаДруги идеи?ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest