Sanovnik.bg»Форум»Ясновидство и Предсказания»Сънищата ми предсказват какво ще се случи?

Сънищата ми предсказват какво ще се случи?

  • 24.03.16 11:25#1Потребител#167970Потребител#167970НовакРегистрация: 24.03.16Град: -Отговори: -Сънищата ми предсказват какво ще се случи?Здравейте някак си сънувам атентатите преди да ги има? Дори и дати ми се случва. Някъде около 15 февруари сънувах Християнски Кръст на който имаше надпис 22 март. Малък но се забелязваше надписа. Отзад имаше огън и гореше немското знаме, за това мислех че ще е германия, но пък се оказа в Брюксел. Същото беше и преди атентата в Париж, точно ден по рано сънувах Пирамица само на черите си основи а под нея минаваше река от огън отново, това нормално ли е ? И как мога да направя така че да сънувам по често?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.03.16 05:45#2mariamariaНовакРегистрация: 21.01.13Град: Голяма долинаОтговори: 39от: Сънищата ми предсказват какво ще се случи?Просто си по-чувствителна към тези неща, нищо не можеш да направиш.
    Затова ти казвам не се бори, аз съм същата като тебе..
    Каквото сънувам се сбъдва затова ме е страх да сънувам..
    Много добре те разбирам какво ти е,това е дарба макар и понякога да е бреме..
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest