Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Бях на гости на починалата ми баба

Бях на гости на починалата ми баба

  • 18.03.16 11:20#1Потребител#167688Потребител#167688НовакРегистрация: 18.03.16Град: -Отговори: 1Бях на гости на починалата ми бабаНе съм виждала никога баба си на живо, въпреки че сме живяли в един и същи град на недалечни разстояния. Виждала съм я само на снимки. Помня един телефонен разговор с нея, когато съм била 4-5 годишна, в който се държа резервирано. Тя е починала през 90тте години. Днес я сънувах за пръв път. С дъщеря ми й отивахме на гости. Вървеше пред мен с бели дрехи - панталон и блуза и хубава прическа, докато стигнахме до вход на жилищна коперация в модерен квартал. През белият й панталон прозираше бяло бельо. Срещу входа имаше оранжев трафопост и на сън си помислих, че понеже идвам тук за пръв - трябва да запомня, че нейният вход е точно срещу трафопоста. Качихме се в слънчев просторен апартамент с прекрасни френски прозорци и лъскав до блясък паркет, но почти празен от мебели, имаше само една маса и един шкаф. Почувствах, че съм била тук и преди и без да го изрека си помислих, че много бих искала да го наследя от баба ми. Седнахме на масата аз, баба ми и малката ми дъщеричка и започнахме да ядем зелена салата и нещо друго, което не помня, но пак беше постно и в малко количество. Започнах да храня дъщеря ми с мисълта, че баба ми може да се притесни, че ни посреща само със салата и че исках да й демонстрирам, че няма проблем и че ще се наобядваме добре и с това. Дъщеря ми каза: "искам баба да ми дава" и тя понечи да я храни, но като видя, че детето яде с неохота го остави. После баба ми отиде до шкафа и извади от едно чекмедже няколко банкноти от 10-20 лв и започна да ги брои. Помислих, че ще иска да даде на дъщеря ми и бях готова да я парирам, да й кажа, че няма нужда. Тя като че ли чу мислите ми и ги прибра обратно в чекмеджето. През цялото време се държа резервирано и почти равнодушно, така както я помня от телефонния разговор, а аз не смеех да демонстрирам вълнението си, че след толкова години се виждаме, както и че се запозна с детето ми. Изведнъж от тази ситуация се озовах в друга - моя близка приятелка ми разказваше същата история за гостито, как с нейното дете и съпруг е отишла на гости на същата ми баба и се е представила за мен и ми разказваше това, което аз вече бях преживяла. Възмутих се защо ще се представя за мен и едновременно с това изпитах чувство, че отново загубих баба си, както и че тя ще предпочете да поддържа връзка със семейството на приятелката ми оттук насетне, а не с моето...
    В тълкуване на отделни детайли на сънят ми от съновника, той би следвало да предвещава добри новини, но и след събуждането си не се чувствам много развеселена от него. Бихте ли ми помогнали да го разтълкувам в цялост? Благодаря!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.03.16 05:58#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Бях на гости на починалата ми бабаМного негативни сънища всъщност носят добра вест, за това не се притеснявай. Лично според мен баба ти ти се е явила такава, каквато си си я представяла през всичките тези години. Според мен обаче тя иска да има връзка с теб, да види дъщеричката ти. Следващата част с приятелката ти изразява повтарящия се страх, че отново ще я загубиш. Мисли позитивно - тя винаги ще бъде в сърцето ти и до теб в трудните моменти.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.03.16 10:17#3Потребител#167688Потребител#167688НовакРегистрация: 18.03.16Град: -Отговори: 1от: Бях на гости на починалата ми бабаБлагодаря много!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest