Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Приятелката ми ме сънува с друга

Приятелката ми ме сънува с друга

  • 09.03.16 12:56#1Потребител#167177Потребител#167177НовакРегистрация: 09.03.16Град: -Отговори: 1Приятелката ми ме сънува с другаНай-добрата ми приятелка, към която имам много силни чувства, а до колкото тя твърди нейните са само приятелски, днес ми каза че ме е сънувала как правя секс с друго момиче,с което до преди няколко месеца имах интимна връзка.Каза ми че в съня може би аз и тя един вид сме били гаджета и тя е станала свидетел на тази сцена с другото момиче, и че се е почувствала засегната все едно не е било сън и била започнала да бяга на съня и някакви мои приятели, които тя ги определи като "лоши" са се били опитали да я спрат.И оттогава все ми прави някакви намеци по тая тема. И ми спомена , че сънят бил много важен за нея, което не можах да разбера какво значи!?

    Някакви разтълкувания на този сън ?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.03.16 04:32#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Приятелката ми ме сънува с другаРазбира се! Тя не е сънувала подобно нещо, но дири да е - вече гледа по друг начин на теб. Тя те харесва и иска да сте заедно, а тъй като ти не се сещаш, е нужно все да ти намеква за това! Действай докато не е размислила.ОтговорОтговор с цитат
  • 11.03.16 05:42#3Потребител#167177Потребител#167177НовакРегистрация: 09.03.16Град: -Отговори: 1от: Приятелката ми ме сънува с другаБлагодаря ти много, plami_am ! А защо да не е сънувала такова нещо?Обаче продължава да споменава, че сме бфф-та.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest