Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах, че няма да имам деца

Сънувах, че няма да имам деца

  • 26.02.16 09:15#1tatqnatatqnaНовакРегистрация: 26.02.16Град: ПровадияОтговори: 1Сънувах, че няма да имам децаСънувах че една лекарка след като отидох на преглед при нея понеже имах някакъв проблем , и я попитах : аз съм бременна нали? и тя ми се изсмя и ми каза не не си никога няма да имаш деца ... и после толкова много плаках .. даже като се събудих имах сълзи по лицето си дали е за добро съня ми или не .. :blush:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.02.16 05:52#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Сънувах, че няма да имам децаКогато сънуваш ли, че лекар ти поставя диагноза, означава че скоро трябва да станеш настойник на някой или да посветиш много време, за да се грижиш за болен човек. Когато лекарят е гинеколог, те чакат сериозни проблеми в отношенията ти с противоположния пол. Посещенията при гинеколог на сън означават, че ще се почувстваш унизен или злепоставен, наяве ще излезе твоя тайна или хората ще се занимават с интимния ти живот.ОтговорОтговор с цитат
  • 29.02.16 05:11#3tatqnatatqnaНовакРегистрация: 26.02.16Град: ПровадияОтговори: 1от: Сънувах, че няма да имам децаблагодаря ви много за отговора поне да не се тревожа , че и на яве може да е така !!! blagodarq :kiss:ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest