Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Човешкия свят - огледален образ на друго измерение?

Човешкия свят - огледален образ на друго измерение?

  • 04.01.16 02:27#1Кристиана СтояноваКристиана СтояноваНовакРегистрация: 09.12.15Град: -Отговори: 2Човешкия свят - огледален образ на друго измерение?Реално ли е според вас? Дайте си мнението за огледалните светове
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.01.16 03:42#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Човешкия свят - огледален образ на друго измерение?Аз съм убедена, че има паралелни светове. Те представляват (поне така мисля), същата като нашата реалност, в която обаче се сменят всички варианти, т.е. - какво би станало, ако вземем друго решение, кажем нещо друго или направим нещо различно, от това, което сме сторили в нашата реалност. Освен това е доказано, че човек възприема само видимата част на спектъра - мозъкът и сетивата ни просто още не са настроени да виждаме другите неща, които са около нас. Според мен сред хората бродят всякакви същества, може би дори и душите на умрелите, които ние просто не виждаме.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest