Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Все по-често имам дежа вю

Все по-често имам дежа вю

  • 25.12.15 07:53#1beutybeutyНовакРегистрация: 01.01.11Град: -Отговори: 9Все по-често имам дежа вюЗдравейте, искам да се обърна към хора, които имат представа от окултизъм:

    Та случаят е следният: От малка имам така нар. дежа вю, но напоследък като че ли нещата започват да се усилват и зачестяват. Все по-често се случва да знам какво ще се случи и то минути преди, а не в самият момент на случката. Отначало беше смътно усещане, чувство, а сега става все по-ясно. Ходила съм на врачки, които казват че имам дарба...
    Та ако някой знае повече нека пише би ми било интересно да разбера повече за виждането в бъдещето.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.12.15 04:52#2miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 97от: Все по-често имам дежа вюЯвно наистина имаш дарба, защо не се обърнеш към някоя доказала се гледачка, да ти помогне в развиването на тези способности. Това е повече от прекрасно, ще можеш да помагаш на хората :blush:ОтговорОтговор с цитат
  • 14.01.16 05:40#3beutybeutyНовакРегистрация: 01.01.11Град: -Отговори: 9от: Все по-често имам дежа вюне мисля че хората, които изкарват пари от заниманията си с предсказания и магии имат някаква дарба.
    истината е, че те са много добри манипулатори, а човек може лесно да бъде объркан....
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest