Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сън за чат във фейсбук с момче

Сън за чат във фейсбук с момче

  • 30.11.15 12:47#1Потребител#162907Потребител#162907НовакРегистрация: 14.11.15Град: -Отговори: 7Сън за чат във фейсбук с момчеСънувах как с едно момче си чатим във фейсбук. Той ми казва да спра да му харесвам снимките му. Питам го защо и дали ме мрази и той така не ми отговори и изчезна. В реалност не му харесвам снимките и не си пиша с него. Според вас какво означава този сън.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.12.15 05:23#2miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 97от: Сън за чат във фейсбук с момчеСъновникът все още не се е ъпгрейднал, за да тълкува сънища с Фейсбук :x:ОтговорОтговор с цитат
  • 01.12.15 08:30#3Потребител#162907Потребител#162907НовакРегистрация: 14.11.15Град: -Отговори: 7от: Сън за чат във фейсбук с момчеИнтересувам се думите на момчето. Какво е имал в предвид? Една жена ми каза да слушам внимателно в съня и ще го разбера. Защото някой път мълчи , някой път казва хубави неща и някой път ми е обиден. И така не мога да го разбера. Той в реалност има симпатии към мен. Имаше една информация в Интернет, че ако поговоря с него и няма да ми се явява на сън. Опитах се да поговоря с него и той все намира причина да се отказва. Преди като деца бяхме приятели и той ми подаряваше подаръци без никакъв повод. Тогава не разбирах, че ме е харесвал, но после като взе да ми явява на сън и чак тогава разбрах всичко. Обаче сега ме има за враг и не знам как да достигна до него и да поговорим. Имам го в приятелите във фейсбук, но никога не сме си писали. Ако му пиша и той ще ме вземе за луда. Той ми даде скайп и му пратих поканата и не иска да ме приема. Някой път се разминаваме и той той ми хвърля един поглед и казваме само "-Здрасти". Пита другите как съм и какво правя и да пратят много поздрави от него. Не сме си говорили като общи неща преди 4 години. Много неща съм опитвала и си нямам на идея какво означава това всичко.ОтговорОтговор с цитат
  • 02.12.15 03:30#4Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Сън за чат във фейсбук с момчеВраг? В какъв смисъл ти е враг, нещо лошо направил ли ти е, карали ли сте се? Ако ли не, защо мислиш, че ти е враг. Съня ти е съвсем обоснован - ти не знаеш как да се държиш с този човек. Може да е обиден, че не си споделила чувствата му. Но не мисля, че все още изпитва такива. Защо не продължиш напред, спри да го мислиш. Или и ти изпитваш нищо. На първо време изясни за себе си какво чувстваш, а след това мисли какво да предприемеш.ОтговорОтговор с цитат
  • 02.12.15 06:36#5Потребител#162907Потребител#162907НовакРегистрация: 14.11.15Град: -Отговори: 7от: Сън за чат във фейсбук с момчеНие сме скарани много пъти и накрая се взехме за врагове. Започна да ми се фука с някакви пари и колко е богат и така нататък. Видях, що е човек и така приключих с приятелството. Мисля, че навремето правилно съм постъпила и вече не живея в този град, където е той. Дразнещо е да прави някакви номера и не мога да го разбера. От време на време ми се показва на сън, но така не разбрах защо ми се появява. Мисля за него в съня, но не така да мисля постоянно за него и да ме интересува какво прави и как е. Като цяло искам да се извиня, ако нещо съм го обидила много. И затова искам да говоря с него. Нямам никакви чувства към него. Имам приятел, който си го обичам и съм много щастлива.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest