Sanovnik.bg»Форум»Религия»Какво ще стане, ако наруша обета?

Какво ще стане, ако наруша обета?

  • 27.11.15 08:21#1I love JesusI love JesusНовакРегистрация: 27.11.15Град: СливенОтговори: -Какво ще стане, ако наруша обета?Здравейте, искам да ви попитам, когато, един човек дава обет пред Бога за по-добър живот а в замяна той да не прави дадените неща и живота му потръгне както той е желал ако наруши обета , всичко ще се срине нали ?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.11.15 04:33#2miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 97от: Какво ще стане, ако наруша обета?Мисля си, че всико е на подсъзнателно ниво и именно за това - да, ще се срине.ОтговорОтговор с цитат
  • 03.01.16 03:28#3Потребител#159925Потребител#159925НовакРегистрация: 19.07.15Град: -Отговори: 5от: Какво ще стане, ако наруша обета?Какво ли означава според теб "обет пред Бога за по-добър живот"? Какво си имал предвид? Трудно ми е така да ти дам съвет.Не е срамно да споделиш, но твоя воля.
    Ще опитам все пак - ако разбереш - разбереш, ако не - здраве да е.Така - не знам дали знаеш кой е господар в този свят (материалния).И често приятелю - успех в този свят е равнозначен на провал в другия свят.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest