Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Продължавам да го сънувам

Продължавам да го сънувам

  • 22.11.15 05:18#1JessyJessyНовакРегистрация: 28.09.12Град: ПловдивОтговори: 5Продължавам да го сънувамЗдравейте,
    Продължавам да сънувам съседа си, дори и да не сме съседи вече. Аз с този човек не съм имала никакви взаимоотношения. Дори не винаги се поздравяваме. Имаше моменти дори го сънувах почти всяка седмица. За мое щастие този период отмина. Но все пак продължавам да го сънувам. В сънищата ми не сме били в добри взаимоотношения. Прегръщали сме се веднъж. Обаче в последният ми съм се целунахме /преди да се целунем видях брачната си халка/ и си помислих- "това трябваше да се случи отдавна",в този момент си помислих, че си имам семейство и трябва да спрем. След това се събудих. Преди да се развие така сънят ми дори не си говорихме с добър тон. Той се вайкаше, как ще живее, ако загуби майка си. Изпи доста бира и се напи. Съпругът ми си пийва бира и си имам само майка вече. Може ли това всъщност да е той в сънят ми?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.11.15 05:18#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Продължавам да го сънувамМоже да имате подсъзнателно влечение към бившия си съсед.ОтговорОтговор с цитат
  • 23.11.15 07:07#3JessyJessyНовакРегистрация: 28.09.12Град: ПловдивОтговори: 5от: Продължавам да го сънувамДа, вероятно и така да е. Но не зная. Аз си имам семейство и сме щастливи. А ако е така не е добре. Почват малко по-малко да ме обсебват тези сънища.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.11.15 10:03#4miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 97от: Продължавам да го сънувамОпитайте се да се отърсите. Преди заспиване изчистете съзнанието си и изгонете надалеч всички мисли за него. Имайте предвид, че има лоши хора, които могат да проникнат в съня ви и да ви обсебят. Призовете своя ангел, който да бди над вас, докато спите.ОтговорОтговор с цитат
  • 25.11.15 09:47#5JessyJessyНовакРегистрация: 28.09.12Град: ПловдивОтговори: 5от: Продължавам да го сънувамАз не мися, когато легна за него. Аз дори не се сещам за него. Последният път като го сънувах, малко се позачудих, какво става.
    Като поотмина време съм по-добре. До следващият път... Може би.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.11.15 05:04#6Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Продължавам да го сънувамДано не се повтаря :blush:ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest