Sanovnik.bg»Форум»Ясновидство и Предсказания»Искам да отворя Третото око!

Искам да отворя Третото око!

  • 19.10.15 10:15#1maksimaksiНовакРегистрация: 02.09.14Град: -Отговори: 7Искам да отворя Третото око!Здравейте, да попитам дали някой от вас хора е успял да отвори трето око - аз правя доста упражнения, мисля че бях усетил нещо, имам някав напредак, но ми трябва още просто да попитам някой стигнал ли е до това ниво
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.10.15 12:26#2Потребител#161581Потребител#161581НовакРегистрация: 22.09.15Град: -Отговори: 2от: Искам да отворя Третото око!Не можеш да отвориш само 3-то око, ще се получи дисбаланс с другите чакри /жлези /енергийни центрове. Трябва да се работи с всички. Познавам много успели хора.
    От личен опит мога да кажа, че освен медитация и енергийни упражнения, тоест работа върху вътрешното или духовно тяло, трябва да се работи и върху външното /физическото , защото шишарковидната злеза е физическа част от мозъка. Трябва да се изчисти от химикалите (флуорид), които я калцират . Ако не, колкото и да медитираш, много трудно ще успееш,понеже самата тъкан е втвърдена.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.10.15 10:11#3maksimaksiНовакРегистрация: 02.09.14Град: -Отговори: 7от: Искам да отворя Третото око!Това от тебе го чувам гледах четох доста неща по въпроса продалжавам с опитите ще пиша тука ако имам успех ако не пиша сам се отказал или мъртав ОтговорОтговор с цитат
  • 08.12.18 02:33#4Потребител#222670Потребител#222670НовакРегистрация: 08.12.18Град: -Отговори: 6от: Искам да отворя Третото око!Набии си пирон между очите. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest