Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Вече седмица приятелка сънува мен и момчето, което харесвам

Вече седмица приятелка сънува мен и момчето, което харесвам

  • 04.10.15 01:09#1Потребител#161885Потребител#161885НовакРегистрация: 04.10.15Град: -Отговори: -Вече седмица приятелка сънува мен и момчето, което харесвамЗдравейте, озадачена съм от един сън. От няколко дни една моя приятелка сънува мен и момчето, което харесвам. Днес тя ми каза, че в съня си е видяла как с въпросното момче се караме за нещо и без да искам казвам "защото те харесвам". Тогава и двамата сме млъкнали и той започнал да пише нещо на лист хартия.

    Много ще съм благодарна ако някой ми каже какво означава
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.10.15 04:23#2miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 97от: Вече седмица приятелка сънува мен и момчето, което харесвамНе знам какво означава, но мисля, че просто толкова много говориш на твоята приятелка за момчето, което харесваш, че тя е започнала да ви сънува, горката ОтговорОтговор с цитат
  • 15.10.15 09:01#3Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Вече седмица приятелка сънува мен и момчето, което харесвамАко в съня си сте с любимия си човек, това показва, че изборът който сте направили и се чувствате удовлетворени от живота и интимния си живот.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest