Това магия ли е?

  • 24.09.15 07:54#1irinairinaНовакРегистрация: 24.09.15Град: БагрилциОтговори: -Това магия ли е?Здравейте! Преди 2 дни качих 5-ма турци на автостоп,понеже съм с бус те бяха отзад. И днес когато погледнах отзад, намерих калдаринка, без глава и краката и бяха завързани с син конец. Моля ви,някой знае ли какво значи това?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.10.15 11:18#2Потребител#161807Потребител#161807НовакРегистрация: 01.10.15Град: -Отговори: 2от: Това магия ли е?Здравейте,
    Казвам се Димитър и съм представител на Г-н Маринов, който е медиум, парапсихолог, биоенерго лечител и ясновидец. Неговите свръхестествени и паранормални способности са изследвани, признати и документирани от различни оторизирани институции в Р. България и чужбина. Той казва неща от Вашето минало, настояще и прави пълни предсказания за бъдещето. Отговаря на всички Ваши въпроси, касаещи Вас и близките Ви. Изчиства, премахва и предотвратява клетви, магии, родови проклятия, стрес, депресия, психични разтройства и други. Оказва съдействие, чрез биоенергийно въздействие за решаване на Вашите бизнес, лични, здравословни и служебни проблеми. Открива изчезнали хора и вещи. Всичко тога го прави само и единствено с Божията помощ в продължение на 23 години. Положителните резултати от неговите възможности са на лице само до няколко часа след разговор с него. Нещата който ще Ви каже за Вашето минало и настояще са напълно БЕЗПЛАТНИ. Ако проявявате интерес, моля да ми пишете за записване или да се свържете директно с него на личните му телефони: 0893 975 161 и 0885 799 721 както и на E-mail: medium.marinov@abv.bg
    Г-н Маринов оказва съдействие на нуждаещите се по следните начини:
    1. Чрез лична среща с него в гр.Пловдив
    2. Чрез директна телефонна връзка (когато е възможно)
    3.Чрез директна скайп връзка (За българи живеещи извън Пловдив или в чужбина)
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.11.15 07:44#3ТаняТаняНовакРегистрация: 11.03.11Град: -Отговори: 10от: Това магия ли е?С Божията помощ?С малката подробност ,как може да лекува с някой който не съществува?ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest