Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах, че умирам!

Сънувах, че умирам!

  • 03.09.15 01:19#1ПетърПетърНовакРегистрация: 11.07.13Град: СофияОтговори: -Сънувах, че умирам!Здравейте ,

    Сънувах ужасен сън.Сънят е следният : Бяхме се събрали група приятели и се приготвяхме да играем футбол на игрището.Беше късничко , защото беше тъмно навън.Както си загравях и тичах видях една много ярка светлина , която ми вадеше очите , все едно гледах в слънцето.В съня си мислех , че това е от прожекторите на игрището , а и светлината наподобяваше на светлина от прожектори.След това се обърнах и видях труп на момиче , който труп се разлагаше.Понесох го на ръце и тръгнах към една пейка , където беше моя приятелка.След това момичето се събуди живо и здраво.Аз я попитах "Добре ли си , нали беше мъртва "Тогава двете момичета заедно с приятелката ми ме попитаха "Тя си е жива и здрава , да не си ти мъртъв"Тогава ме обзе една паника .И тръгнах към игрището отново и заговорих приятелите си , но те не ме чуваха.След това се събудих в нещо , като болница и чух лекари да си говорят , че съм бил в клинична смърт.Аз се опитах да им кажа ,че ми няма нищо но те не ме чуваха отново.Това е сънят общо взето.Може да съм пропуснал нещо ,но след 10 минути от събуждането на човек е забравил 70 процента от съня си.Или поне така бях чел.Странното в историята е ,че преди време бях сънувал подобен сън.Пак бях мъртъв и пак беше на същото игрище.Моля за помощ , защото вече се плаша !

    Благодаря предварително !
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.09.15 07:44#2SomethingSomethingНовакРегистрация: 14.11.12Град: -Отговори: 14от: Сънувах, че умирам!Спокойно! ps: Типичен сън е това не е нещо ново нито нищо, от което да те тревожи. Смъртта в съня принципно символизира промяна е, тъй като съня ти е осеян с трупове и приятелите ти, това говори за тежка/мъчителна/неприятна промяна във взаимоотношенията ти с тях. Внимавай с тях!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest