Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах бившия на колене

Сънувах бившия на колене

  • 03.08.15 10:46#1Daniela PetrovaDaniela PetrovaНовакРегистрация: 09.03.15Град: БанкяОтговори: 2Сънувах бившия на коленеСнощи сънувах бившия ми приятел на колене пред мен. Не знам как да го тълкувам, защото измеренията на това са много. Изпълнявали сме много наши такива фантазии, в които той е на колене, вързан и др.под., затова и не съм сигурна как да тълкувам съня. Моля без коментари за сексуалния ни живот

    Странно, но се сещам за него доста често, а вече много време не сме заедно. Това е трети или четвърти път, в който го сънувам. Започвам да се чудя дали не ми е направил магия. Искам да се освободя от неговото присъствие, но той не спира да ме търси.

    Какво е вашето мнение за всичко това?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.08.15 07:11#2mariamariaНовакРегистрация: 21.01.13Град: Голяма долинаОтговори: 39от: Сънувах бившия на коленеЛипсва ти, затова го сънуваш. А може би си го видяла на колене, защото може би ти се иска да е. Понякога хората сънуваме нещата които искаме в реалността но и много често сънуваме страховете си.ОтговорОтговор с цитат
  • 21.08.15 12:06#3Daniela PetrovaDaniela PetrovaНовакРегистрация: 09.03.15Град: БанкяОтговори: 2от: Сънувах бившия на коленеДа, може би е така - имахме и хубави моменти заедно,но той отдавна е доказал,че не е способен да ме направи щастлива. От повече от година съм с друг и ужасно много го обичам, но не съм забравила съвсем и бившия...ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest