Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Природата ми говори

Природата ми говори

  • 28.07.15 12:20#1DaniDaniНовакРегистрация: 14.02.14Град: ЯрловоОтговори: -Природата ми говориКакто разбрахте от миналата история аз обичам да се разхождам в гората. Вчера с един приятел решихме да се разходим в боровата горичка. Моя приятел си взе кучето.Влезнахме малко по навътре и се чу един глас. Той ми каза: ,,вървете сиии.,,Попитах го дали е чул нещо. Той каза че не е чул нищо. След малко пак го чух и кучето му се разлая. Аз му предложих да си ходим, но той отказа. Вървяхме по тесен черен път. В далечината видяхме сянката на някой и как пресича пътя. И двамата го видяхме, и по възможно най-бързия начин се изнесохме от гората.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 31.07.15 03:42#2BetyBetyНовакРегистрация: 18.06.15Град: СофияОтговори: 1от: Природата ми говориНе знам до колко е вярно това,което ще кажа но все пак ще го кажа не те смятам за луд и не мисля да те плаша само да предупредя ;dd ..Ами според мен ако това което казваш е истина,то тогава щом само ти си го чул и вторият път дори кучето се е разлаяло и ако не ти се случва за първи път да чуваш гласове явно имаш някакви способности,но щом двамата сте видели тази сянка да минава пред вас значи не ти се е привидяло .. Предполагам обикновен човек не би минал така пред вас и вероятно кучето му не би се разлаяло така по случаен човек,между другото мога да споделя че животните особено кучетата и котките са много чувствителни към тази енергия която излъчват духовете,полтъргаистите и т.н. те са доста способни и да улавят и човешките емоции тъй,че според мен не би могло да се отрече че е имало нещо ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest