Sanovnik.bg»Форум»Изповеди»Магия ли е това?

Магия ли е това?

  • 26.07.15 06:30#1NataliqNataliqНовакРегистрация: 04.07.12Град: РусеОтговори: -Магия ли е това?Здравейте, искам да ви споделя какво е намерила баба ми и да ми кажете какво означава това. На село пред къщи има градинка и баба ми е копаела и като забила мотиката се чуло че нещо е гръмнало и като погледнала видяла че има яйце. Като го е погледнала й станало лошо и седнала на пейката и почнала да повръща. Какво може да ми кажете за това което е станало.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.07.15 10:41#2МимиМимиНовакРегистрация: 03.07.15Град: АсеновградОтговори: 3от: Магия ли е това?Някой ви е направил магия.Това яйце махнахте ли го?И ако сте го изхвърлили с ръка е лошо - ако е така сте пуснали един вид магия черна.Някой иска да навреди на семейство ви.Най-добре ако не сте изхвърлили яйцето да го изхвърлете с метла и лопата.Не знам как се развалят такива магии но дано информацията да ви бъде полезна.ОтговорОтговор с цитат
  • 06.10.15 05:04#3miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 97от: Магия ли е това?Да се надяваме, че е попаднало там случайно, но не ми се вярва. Лошо е, че го е счупила. И ние сме намирали такова на село. Не се докосва и се изхвърля или на кръстокът или в река. Това, доколкото съм чувала, е турска магия. Много са мръсни...ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest