Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах човек, който харесвах

Сънувах човек, който харесвах

  • 17.07.15 12:44#1pariss$pariss$НовакРегистрация: 13.11.13Град: СофияОтговори: 1Сънувах човек, който харесвахсънувам аз,че сме излезнали с моите приятели и има едно момче там с нас. Седяхме в един апартамент говорихме си и така на мен ми се приспа и решихме да си тръгнем. Но точно преди тръгване на вратата като бяхме се обади един др приятел да сме ходили някаде другаде.Всички останахме ,но после аз и това момче,където дойде с нас си тръгнахме само двамата уж с някакви др трябваше,но те бързаха и ние се заговорихме на външната врата на входа за един филм с едно момиче с дълга тъмна коса.и тръгваме си и той ме прегръща, но аз се дръпнах ,защото в момента в реално време той си има приятелка.После аз ходя по раздалечено и той се приближава до мен. Спряхме за малко приятелката му звънна и той я пита как беше филма, после той и каза,че е с някакви момчета,които тя не познава и да му зз като се прибере.И после го откарах до тях и уж влезнах в стаята в тях,но си тръхнах веднага. Не споменах,че преди се харесвахме а него мбого ,но сега не е така.И интересно ми е какво трябва да значи
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest