За Аерокинезата

  • 07.07.15 03:33#1Потребител#156422Потребител#156422НовакРегистрация: 21.03.15Град: -Отговори: 16За АерокинезатаАерокинеза ниво 1 – какво е въздуха?
    Въздуха е от жизненоважно значение за нас хората. Той не е просто кислород и въглероден диоксид. Това е много по-сложна смес от различни газове, която е съставена от и от малки прахообразни елементи.

    За да научите всички за въздуха, започнете със следните въпроси:

    Какво е въздуха?
    От какво се състои въздуха?
    Какъв е неговия произход? Дали винаги е имал един и същ състав?
    Защо е необходим за нашето оцеляване?
    Как се създава и пречиства?
    Какво застрашава въздуха?
    Кои глобални влияния променят въздуха?
    Как се движат самолетите?
    Как изглеждат различните слоеве на атмосферата?
    Трябва да сте в състояние да си отговорите на всички тези въпроси, преди да преминете към следващата стъпка. Никой не трябва да е в състояние да ви каже нещо ново за въздуха.

    Аерокинеза ниво 2 – направете връзка с въздуха
    След като знаете всичко за въздуха, следващата ви задача е да се свържете с елемента. Вдишвайте съзнателно винаги когато имате възможности. Постарайте се да отделите колкото повече време навън и да дишате чист въздух. Променете си дихателните практики. Направете скок с парашут, отидете на плаж и в планината, за да сравните въздуха. Много хора не възприемат правилно въздуха. Той наподобява водата, ние се движим във въздуха и той навлиза в дробовете ни всяка една секунда.

    Следните експерименти ще ви помогнат да възприемете по-добре въздуха.

    Прикрепете голям лист хартия на ръцете си и се опитайте да ги движите както обикновено. Трябва да можете да усетите силата, която носи въздуха към вас.

    Друг експеримент ще ви демонстрира силата на въздуха. Трябва ви низ от картони и вестници. Прикрепете низ от картони или вестници с минимална площ метър на метър. Поставете хартията в хоризонтално положение и се опитайте да повдигнете низа от вестници или картони. Това ще бъде много трудно, тъй като налягането на въздуха е много силно на тази малка площ.

    Аерокинеза ниво 3 – упражнения за аерокинеза
    Има едно много лесно упражнение с което можете да пробвате вашата аерокинеза. Всичко от което се нуждаете е само един лист формат А4. Сгънете го през средата и го поставете на масата. Седнете на няколко метра от хартията и се опитайте да задвижите въздуха под листа само със силата на мисълта. Ако успеете да преместите листа значи вашата аерокинеза е успешна. След като напреднете достатъчно ще можете да правите малки торнадота
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.07.15 08:31#2RingreidRingreidНовакРегистрация: 05.07.15Град: ВрацаОтговори: 4от: За АерокинезатаБлагодаря за тази тема и ако може ще те помоля да споделиш и за другите кинези по нещичко,но едно нещо от тук ми не е ясно как по точно да задвижим въздуха под листа искам да кажа какво трябва да си представим или да визуализирамеОтговорОтговор с цитат
  • 07.07.15 09:57#3Потребител#156422Потребител#156422НовакРегистрация: 21.03.15Град: -Отговори: 16от: За АерокинезатаПуснал съм не са прегледани от модетаторОтговорОтговор с цитат
  • 07.07.15 10:01#4Потребител#156422Потребител#156422НовакРегистрация: 21.03.15Град: -Отговори: 16от: За АерокинезатаАми за листа трябва голяма практика поне 6 месеца или 1 година Може и по-бързо ако медититаш по час два на ден ще можеш и за месец късмет-Любов и светлина ОтговорОтговор с цитат
  • 07.07.15 10:16#5Потребител#156422Потребител#156422НовакРегистрация: 21.03.15Град: -Отговори: 16от: За АерокинезатаПредстави си едни вени излизат от ръцете ти и стават бели иши сребърни след това си свързан а въздуха експериментирай малко на листата на дърветата не спираи вените от ръцете си те са ти силата!

    След като си усвоил всички тези опити пробвай се на листът не се отчайвай ако не стане продължавай с опитите докато не стане след това вече ще учиш другите елементи като мен след въздуха почвай с водата-наи лесно е след вуздух после огън-по труден е след водата а после земята-противоположна на въздуха-ще е най трудна а след всички елвменти можеш да станеш учител по това като мен даи си фейсбука ако искаш аз да те уча.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.07.15 02:11#6RingreidRingreidНовакРегистрация: 05.07.15Град: ВрацаОтговори: 4от: За АерокинезатаДобре но ще е проблем ли ако ти дан друг мой фалшив акаунт защото не искам нашите да знаят за тези кинези а съм на 14
    Ако говориш на мен разбира се
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.07.15 02:15#7RingreidRingreidНовакРегистрация: 05.07.15Град: ВрацаОтговори: 4от: За АерокинезатаФеиса е Georgi cvetanov напиши ги с английски букви няма снимкаОтговорОтговор с цитат
  • 08.07.15 04:31#8Потребител#156422Потребител#156422НовакРегистрация: 21.03.15Град: -Отговори: 16от: За АерокинезатаОк и аз ш ти дам с друг профил ОтговорОтговор с цитат
  • 08.07.15 04:43#9Потребител#156422Потребител#156422НовакРегистрация: 21.03.15Град: -Отговори: 16от: За АерокинезатаНяма без снимка нали да пиша Georgi cvetanov или георги Цветанов?ОтговорОтговор с цитат
  • 08.07.15 04:48#10RingreidRingreidНовакРегистрация: 05.07.15Град: ВрацаОтговори: 4от: За АерокинезатаКажи ми твоя профилОтговорОтговор с цитат
  • 08.07.15 05:07#11Потребител#156422Потребител#156422НовакРегистрация: 21.03.15Град: -Отговори: 16от: За АерокинезатаManitar Manitarski
    Без снимка
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.10.15 02:42#12Gabriela DimitrovaGabriela DimitrovaНовакРегистрация: 05.07.13Град: БалчикОтговори: 35от: За АерокинезатаМоже ли и мен да научиш? Gabriela Yordanova ОтговорОтговор с цитат
  • 21.01.19 04:26#13Потребител#225639Потребител#225639НовакРегистрация: 21.01.19Град: -Отговори: 1от: За АерокинезатаВиждам, че сте писали за аерокинеза през 2015 г. Тази тема, както и останалите стихии ме вълнува силно, защото съм отключила и 4-те стихии по необясними обстоятелства, а не знам как да продължа в развитието си.

    Благодаря ви предварително!
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest