Sanovnik.bg»Форум»Говорилник»Астрална проекция

Астрална проекция

  • 06.07.15 10:30#1КоутърКоутърНовакРегистрация: 10.06.14Град: КостинбродОтговори: 5Астрална проекцияПравила съм опити за АП и ми се е случвало да започна да мъцам силно и продължително, но не е като нормалното ми мъцане. Някак си е по-пискливо, звуча като прахосмукачка. Налага ми се да се отказвам от проекцията, защото спя в една стая със сестра си, а тя е против да се занимавам с такива неща. Тя си е пъзла. Искам да питам защо се получава така (за мъцането) и дали и на друг му се е случвало.
    Бих се радвала, ако споделите астрално преживяване.
    PS темата не е спам. Нова съм и не съм сигурна точно къде е мястото на темата ми.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.07.15 10:08#2Потребител#156422Потребител#156422НовакРегистрация: 21.03.15Град: -Отговори: 16от: Астрална проекцияСтрах те е вътрешно,не си комцентритана медитирай на тихо и спокойно,ходи на йога,Балансирай си чакрите,Отвори си чакрите,Развивай се душевно,Развивай си чакрите...ОтговорОтговор с цитат
  • 07.07.15 10:08#3Потребител#156422Потребител#156422НовакРегистрация: 21.03.15Град: -Отговори: 16от: Астрална проекцияСтрах те е вътрешно,не си комцентритана медитирай на тихо и спокойно,ходи на йога,Балансирай си чакрите,Отвори си чакрите,Развивай се душевно,Развивай си чакрите...ОтговорОтговор с цитат
  • 10.07.15 04:03#4Потребител#95367Потребител#95367НовакРегистрация: 21.05.13Град: -Отговори: 3от: Астрална проекцияА РейКи дали би помогнало за постигане на астрална проекция? Аз съм 1во ниво, нищо не чувствам и вече стигам до извода, че няма нищо реално в това "учение", но знам ли, може просто при мен да не работи. Аз се инициирах, защото исках да постигна астрална проекция, понеже преди време бях на прага да го направя, но повече не можах. Сега се чудя да не би да съм блокирала нещата, вместо да съм се доближила с тая инициация.ОтговорОтговор с цитат
  • 10.07.15 07:22#5КоутърКоутърНовакРегистрация: 10.06.14Град: КостинбродОтговори: 5от: Астрална проекцияЗначи при всеки е различно. Аз съм опитвала да правя проекция със съвети от нета, но нищо не стана. При мен стана една нощ като се събудих и се сетих, че тялото ми за момента е най-отпуснато и не съм мърдала, а само си представих как нещо като моя дух се издига нагоре от тялото ми и тогава усетих вибрациите (изтръпване или каквото и да е), но се уплаших и спрях. За тази първа нощ тръпките ми се появяваха дори като заспах ги чувствах в съня си и напълно разбирах какво си е. Аз като цяло само главата съм си изкарвала от тялото и от нетърпение да видя какво става и като отворих очи и се бях върнала от това мое тъпо действие (нетърпението ) после все съм се отказвала, защото тия тръпки понякога малко ме гъделичкат когато ръцете ми са по-широко отворени под мишниците . Отказвала съм се и защото ми е ставало студено, което си е нормално, ама мразя да ми е студено.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest